BOYS Basketball

Print
2017-2018 JV Schedule
Date Day Event H/A Bus Game Location Results
11/20/2017* Mon @ Danville Schlarman Tournament- JV A 2:45 PM 4:30 PM Danville Schlarman -
11/22/2017* Wed @ Danville Schlarman Tournament- JV A 4:15 PM 6:00 PM Danville Schlarman -
11/24/2017* Fri @ Danville Schlarman Tournament- JV A 1:45 PM 3:30 PM Danville Schlarman -
11/25/2017* Sat @ Danville Schlarman Tournament- JV A TBA Danville Schlarman -
11/27/2017* Mon vs. University High School H 6:00 PM Arcola -
12/01/2017* Fri vs. Tri-County H 6:00 PM Arcola -
12/05/2017* Tue vs. Stewardson-Strasburg H 6:00 PM Arcola -
12/08/2017* Fri vs. Tolono Unity H 6:00 PM Arcola -
12/12/2017* Tue @ Sullivan High School A 6:00 PM Sullivan -
12/15/2017* Fri @ Neoga A 6:00 PM Neoga -
12/19/2017* Tue vs. Tuscola H 6:00 PM Arcola -
01/04/2018 Thu @ Arthur Christian A 6:00 PM Arthur Christian -
01/09/2018* Tue vs. Casey H 6:00 PM Casey -
01/12/2018* Fri vs. Georgetown NDLS H 6:00 PM Arcola -
01/16/2018* Tue @ Cumberland A 6:00 PM Toledo -
01/19/2018* Fri @ Cerro Gordo A 6:00 PM Bement -
01/30/2018* Tue @ Sangamon Valley A 6:00 PM Niantic -
02/02/2018* Fri vs. Decatur Lutheran H 6:00 PM Arcola -
02/09/2018* Fri vs. ALAH H 6:00 PM Arcola -
02/13/2018* Tue @ Argenta-Oreana A 6:00 PM Argenta -
02/16/2018* Fri vs. Okaw Valley H 6:00 PM Arcola -