Announcements

  • BOYS (V)
    GOLF

    Wednesday, Oct. 01
    UEC Conference Tournament
    8:45 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (JV)
    GOLF

    Wednesday, Oct. 01
    UEC Conference Tournament
    8:45 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    GOLF

    Wednesday, Oct. 01
    Waubonsie Valley Invite
    3:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (JV2)
    SOCCER

    Thursday, Oct. 02
    Lake Park
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (FB)
    SOCCER

    Thursday, Oct. 02
    Lake Park
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    TENNIS

    Thursday, Oct. 02
    West Aurora (Sr. Night)
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (JV2)
    TENNIS

    Thursday, Oct. 02
    West Aurora
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (JV1)
    TENNIS

    Thursday, Oct. 02
    West Aurora
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (FA)
    VOLLEYBALL

    Thursday, Oct. 02
    Batavia
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (JV)
    VOLLEYBALL

    Thursday, Oct. 02
    Batavia
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (S)
    VOLLEYBALL

    Thursday, Oct. 02
    Batavia
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (FA)
    FOOTBALL

    Thursday, Oct. 02
    West Aurora
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (FB)
    FOOTBALL

    Thursday, Oct. 02
    West Aurora
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (FA)
    SOCCER

    Thursday, Oct. 02
    Metea Valley
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (JV)
    Swimming and Diving

    Thursday, Oct. 02
    St. Charles East
    5:00 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    Swimming and Diving

    Thursday, Oct. 02
    St. Charles East (Sr. Night)
    5:00 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    VOLLEYBALL

    Thursday, Oct. 02
    Batavia
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (FB)
    VOLLEYBALL

    Thursday, Oct. 02
    Batavia
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    Swimming and Diving

    Friday, Oct. 03
    Sandburg Invite - Dive
    5:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (S)
    FOOTBALL

    Friday, Oct. 03
    West Aurora
    5:00 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (JV)
    CHEERLEADERS

    Friday, Oct. 03
    West Aurora
    5:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    FOOTBALL

    Friday, Oct. 03
    West Aurora
    7:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    CHEERLEADERS

    Friday, Oct. 03
    West Aurora
    7:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    SOCCER

    Friday, Oct. 03
    Gateway Classic
    TBA
    Away

    Click for more
  • GIRLS (FB)
    VOLLEYBALL

    Saturday, Oct. 04
    Neuqua Valley Invite
    5:30 AM
    Home

    Click for more
  • BOYS (S)
    GOLF

    Saturday, Oct. 04
    St. Charles North
    7:00 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (FA)
    VOLLEYBALL

    Saturday, Oct. 04
    Neuqua Valley Invite
    8:00 AM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    TENNIS

    Saturday, Oct. 04
    Naperville North varsity invite
    8:00 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    CROSS-COUNTRY

    Saturday, Oct. 04
    Wheaton North
    8:30 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (F-S)
    CROSS-COUNTRY

    Saturday, Oct. 04
    Wheaton North
    8:30 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    CROSS-COUNTRY

    Saturday, Oct. 04
    Lockport Invite
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (FS)
    CROSS-COUNTRY

    Saturday, Oct. 04
    Lockport Invite
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (JV)
    FOOTBALL

    Saturday, Oct. 04
    West Aurora
    9:00 AM
    Home

    Click for more
  • BOYS (SB)
    FOOTBALL

    Saturday, Oct. 04
    West Aurora
    9:00 AM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    Swimming and Diving

    Saturday, Oct. 04
    Sandburg Invite
    11:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    SOCCER

    Saturday, Oct. 04
    Gateway Classic
    TBA
    Away

    Click for more
  • BOYS (JV2)
    SOCCER

    Monday, Oct. 06
    Waubonsie Valley
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (FB)
    SOCCER

    Monday, Oct. 06
    Waubonsie Valley
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (JV1)
    TENNIS

    Monday, Oct. 06
    South Elgin
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    TENNIS

    Monday, Oct. 06
    South Elgin
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (JV2)
    TENNIS

    Monday, Oct. 06
    South Elgin
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    GOLF

    Tuesday, Oct. 07
    IHSA Regional
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (JV)
    SOCCER

    Tuesday, Oct. 07
    Waubonsie Valley
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (FA)
    SOCCER

    Tuesday, Oct. 07
    Waubonsie Valley
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (FA)
    VOLLEYBALL

    Tuesday, Oct. 07
    Bartlett
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (S)
    VOLLEYBALL

    Tuesday, Oct. 07
    Bartlett
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (JV)
    VOLLEYBALL

    Tuesday, Oct. 07
    Bartlett
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (JV2)
    SOCCER

    Tuesday, Oct. 07
    East Aurora
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    VOLLEYBALL

    Tuesday, Oct. 07
    Bartlett (Sr. Night)
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (FB)
    VOLLEYBALL

    Tuesday, Oct. 07
    Bartlett
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    SOCCER

    Tuesday, Oct. 07
    Waubonsie Valley
    6:30 PM
    Away

    Click for more