<

November 2019

>
Su Mo Tu We Th Fr Sa
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Daily Calendar of Events

Time Event Location
3:45 AM BOYS FB - Basketball Vs. Fenwick VandeMerkt Tournament (H) - Fieldhouse Ct. 2
8:00 AM GIRLS V - Basketball - Practice Practice (H) - East Gym
8:00 AM GIRLS V - Gymnastics - Practice Practice (H) - Gymnastic Room
8:00 AM GIRLS JV1 - Gymnastics - Practice Practice (H) - Gymnastic Room
8:00 AM GIRLS JV - Basketball - Practice Practice (H) - Fieldhouse Ct. 1
8:00 AM GIRLS FA - Basketball - Practice Practice (H) - Fieldhouse Ct. 2
9:00 AM GIRLS FA - Basketball Vs. Leyden Invite (A) - Leyden West
9:00 AM BOYS V - Swimming - Practice Practice (H) - Swimming Pool
9:00 AM BOYS S - Wrestling - Practice Practice (H) - Wrestling Room
9:00 AM BOYS JV - Wrestling - Practice Practice (H) - Wrestling Room
9:00 AM BOYS V - Wrestling - Practice Practice (H) - Wrestling Room
9:00 AM BOYS F - Wrestling - Practice Practice (H) - Wrestling Room
9:00 AM BOYS S - Wrestling Vs. Lyons Township Quad- Wheaton North & Argo (A) - Lyons Township
9:00 AM BOYS F - Wrestling Vs. West Chicago Freshman Invite (A) - West Chicago
12:00 PM Administration - VandeMerkt Tournament-Miguel (H) - Main Gym
12:30 PM BOYS FA - Basketball - Practice Practice S/A (H) - Fieldhouse Ct. 2
12:30 PM BOYS FA - Basketball - Practice Practice S/A (H) - Fieldhouse Ct. 1
1:00 PM BOYS S - Basketball - Practice Practice (H) - East Gym
2:30 PM Administration - VandeMerkt Tournament-Jen (H) - Fieldhouse Ct. 1
2:30 PM BOYS FA - Basketball Vs. Fenwick VandeMerkt Tournament (H) - Fieldhouse Ct. 1
3:00 PM BOYS V - Basketball Vs. Kenwood VandeMerkt Tournament (H) - Main Gym
3:00 PM Administration - VandeMerkt Tournament-Jerome (H) - East Gym
3:00 PM BOYS S - Basketball Vs. OPRF VandeMerkt Tournament (H) - East Gym
3:15 PM BOYS S - Wrestling - Practice Practice (H) - Wrestling Room
5:00 PM Administration - VandeMerkt Tournament (H) - Fieldhouse Ct. 1