GIRLS Volleyball

Print
2019-2020 JH Schedule
Date Day Event H/A Bus Game Location Results
01/09/2020* Thu vs. Shiloh H 06:00 PM JH Gym -
01/13/2020* Mon @ Heritage A 4:45pm 6:00 PM Homer -
01/14/2020* Tue @ Cerro-gordo A 5:00pm 6:00 PM Cerro Gordo -
01/16/2020* Thu @ Arthur-Lovington-Atwood-Hammond A 5:15pm 6:00 PM Lovington -
01/20/2020* Mon vs. Decatur Lutheran H 06:00 PM JH Gym -
01/21/2020* Tue @ Casey A 4:15pm 6:00 PM Casey -
01/23/2020* Thu @ Tolono Unity A 5:00pm 6:00 PM Tolono -
01/28/2020* Tue @ Villa Grove A 5:00pm 6:00 PM Villa Grove -
01/30/2020* Thu vs. Bement H 06:00 PM JH Gym -
02/03/2020* Mon vs. Monticello H 06:00 PM JH Gym -
02/04/2020* Tue @ Sangamon Valley A 4:00pm 6:00 PM Illiopolis -
02/06/2020* Thu @ Sullivan A 4:50pm 6:00 PM Sullivan -
02/10/2020* Mon vs. Martinsville H 06:00 PM JH Gym -
02/11/2020* Tue @ Tuscola A 5:15pm 6:00 PM TUSCOLA -
02/13/2020* Thu @ Shiloh A 4:45pm 6:00 PM Hume -
02/15/2020* Sat @ JHOC Tournament A 8:00 AM Villa Grove -
02/17/2020* Mon @ JHOC Tournament A 6:00 PM Villa Grove -
02/18/2020* Tue @ JHOC Tournament A 6:00 PM Villa Grove -
02/19/2020* Wed @ JHOC Tournament A 6:00 PM Villa Grove -
02/24/2020* Mon vs. Windsor H 06:00 PM JH Gym -
02/25/2020* Tue @ Okaw Valley A 4:45pm 6:00 PM Findlay -
02/27/2020* Thu vs. Tri-county H 06:00 PM JH Gym -
02/29/2020* Sat @ 7th Grade Regional TBA 06:00 PM -
03/02/2020* Mon @ 7th Grade Regional TBA 06:00 PM -
03/05/2020* Thu @ 7th Grade Regional TBA 06:00 PM -
03/07/2020* Sat @ 8th Grade Regionals TBA 06:00 PM -
03/09/2020* Mon @ 8th Grade Regionals TBA 06:00 PM -
03/12/2020* Thu @ 8th Grade Regionals TBA 06:00 PM -