Announcements

  • BOYS (V)
    WRESTLING

    Saturday, Dec. 14
    Glenbard West
    9:00 AM
    Home

    Click for more
  • BOYS (F)
    WRESTLING

    Saturday, Dec. 14
    Rolling Meadows
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (JV1)
    WRESTLING

    Saturday, Dec. 14
    Naperville North
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    GYMNASTICS

    Saturday, Dec. 14
    INVITATIONAL
    10:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    SWIMMING

    Saturday, Dec. 14
    West Chicago
    11:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (S)
    SWIMMING

    Saturday, Dec. 14
    West Chicago
    11:00 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    DANCE SQUAD

    Saturday, Dec. 14
    INVITATIONAL
    11:00 AM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (S)
    BASKETBALL

    Saturday, Dec. 14
    Naperville Central
    1:00 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (FB)
    BASKETBALL

    Saturday, Dec. 14
    Naperville Central
    1:00 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    BASKETBALL

    Saturday, Dec. 14
    Naperville Central
    2:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (F)
    WRESTLING

    Monday, Dec. 16
    Glenbard East
    3:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (FWhite)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    Glenbard West
    3:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (FGreen)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    Glenbard West
    3:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (FA)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    YORK
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (S)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    YORK
    5:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (S)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    Plainfield Cent.
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (FB)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    YORK
    6:00 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (V)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    YORK
    7:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    BASKETBALL

    Monday, Dec. 16
    Plainfield Cent.
    7:00 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (JV)
    BOWLING

    Tuesday, Dec. 17
    St. Charles North
    4:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    BOWLING

    Tuesday, Dec. 17
    St. Charles North
    4:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    WRESTLING

    Friday, Dec. 20
    Hinsdale Central
    2:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (FA)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    Downers Grove North High School
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (FA)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    DOWNERS GROVE NORTH
    4:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (S)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    Downers Grove North High School
    4:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    SWIMMING

    Friday, Dec. 20
    LYONS TOWNSHIP
    5:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (S)
    SWIMMING

    Friday, Dec. 20
    LYONS TOWNSHIP
    5:00 PM
    Away

    Click for more
  • (V)
    CHEERLEADERS

    Friday, Dec. 20
    INVITATIONAL
    5:30 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (S)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    DOWNERS GROVE NORTH
    6:00 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (FB)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    Downers Grove North High School
    6:00 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    Downers Grove North High School
    6:00 PM
    Away

    Click for more
  • GIRLS (FB)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    DOWNERS GROVE NORTH
    6:00 PM
    Home

    Click for more
  • GIRLS (V)
    BASKETBALL

    Friday, Dec. 20
    DOWNERS GROVE NORTH
    7:30 PM
    Home

    Click for more

Headlines

  • Dual vs. Downers Grove North

    Click for more
  • Freshman/Sophomore Geneva Tournament

    Champions: Austin Dempsey (113), Kaden Cullen (120), Isaiah Perez (126), Jason Thomas...

    Click for more
  • West Chicago Invitational

    Champions: Austin Dempsey (113), Josh Sandacz (120), Reed Sheeley (126), Eric Dare...

    Click for more
  • Dual vs. Bolingbrook

    Wins: Austin Dempsey, Nick Gonzalez, Gio Escobar, Logan Eastman

    Click for more
  • Dual vs. Glenbard South

    Wins: Reed Sheeley, Logan Eastman, Ryan Clark, Gio Escobar (2), Austin Dempsey,...

    Click for more
  • Bronze Division - 1st Place

    This was our first tournament ever and we took 1st place in the Bronze Division!...

    Click for more