Results

  • @ Alleman

    04/28/2021

  • @ Rockridge

    04/28/2021

  • @ West Aurora

    05/01/2021

  • @ Kaneland

    05/01/2021

  • vs. Yorkville Christian

    05/05/2021

  • vs. St. Bede

    05/05/2021

  • @ United Township

    05/08/2021

  • @ Morton

    05/08/2021

  • @ Dee-Mack

    05/08/2021

  • @ Geneseo

    05/12/2021

  • vs. Ottawa

    05/13/2021

  • @ Oswego East

    05/15/2021

  • @ East Peoria

    05/19/2021

  • vs. Morris

    05/20/2021 | WIN 48-36

  • vs. Dunlap

    05/22/2021

  • vs. Pontiac

    05/22/2021

  • vs. Princeton

    05/25/2021

  • vs. Sandwich

    05/25/2021

  • vs. Limestone

    05/29/2021

  • vs. Seneca

    05/29/2021

  • vs. Coal City

    06/02/2021

  • vs. Putnam County

    06/02/2021

  • @ Rochelle

    06/03/2021

  • @ Plano

    06/03/2021

  • @ Sycamore

    06/04/2021

  • @ Rochelle

    06/09/2021

  • @ I-8 Conference

    06/11/2021

News

  • There are no current announcements.

  • BOYS (V)
    Wrestling

    Wednesday, Nov. 24
    Plainfield North Quad
    10:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Thursday, Dec. 02
    Sycamore
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Saturday, Dec. 04
    Rockford East Invitational
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Tuesday, Dec. 07
    United Township
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Thursday, Dec. 09
    Ottawa
    5:30 PM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Saturday, Dec. 11
    LP Super Duals
    10:00 AM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Thursday, Dec. 16
    Kaneland
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Saturday, Dec. 18
    Joe Bee Invitational
    7:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Thursday, Dec. 23
    Morris & Sandwich
    10:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Wednesday, Dec. 29
    Geneseo
    10:00 AM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Thursday, Jan. 06
    Plano
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Saturday, Jan. 08
    Morton Invite
    9:00 AM
    Away

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Wednesday, Jan. 12
    Rock Island
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Thursday, Jan. 13
    Rochelle
    5:30 PM
    Home

    Click for more
  • BOYS (V)
    Wrestling

    Wednesday, Jan. 19
    Rock Falls
    5:30 PM
    Away

    Click for more

Team Rosters

  • No.
  • Name
  • Pos
  • Hgt
  • Wgt
  • Class
  • No.
  • Name
  • Pos
  • Hgt
  • Wgt
  • Class
Varsity
Brett Aimone 2023 Austin Christmann 2021
Nolen Conrad 2022 William Daugherty 2022
Trenton Johnson 2021 Connor Lorden 2023
Kole Piano 2022 Rylan Poole 2021
Aaron Siebert 2024 Gunnar Skoog 2023
Sylvester St. Peter 2023 Gage Swiskoski 2024
Kaleb Vela 2024 Jace Wallgren 2024
Gregory Williams 2022 Gunnar Wright 2024
Zachary Znaniecki 2024
Varsity
Brett Aimone 2023 Austin Christmann 2021
Nolen Conrad 2022 William Daugherty 2022
Trenton Johnson 2021 Connor Lorden 2023
Kole Piano 2022 Rylan Poole 2021
Aaron Siebert 2024 Gunnar Skoog 2023
Sylvester St. Peter 2023 Gage Swiskoski 2024
Kaleb Vela 2024 Jace Wallgren 2024
Gregory Williams 2022 Gunnar Wright 2024
Zachary Znaniecki 2024